APARTMÁN

Popis apartmánu 212

Ložnice a pokoje:

Horský apartmán 212 na Cihlářské boudě je mezonetového typu nabízející spaní pro 5(6) osob, dispozičně 2+kk s koupelnou a WC. Dva samostatně oddělené pokoje propojené schodištěm na chodbě. V dolním pokoji je manželská postel s kuchyňskou linkou, jídelním stolem pro 5 osob a TV. V Horním podkrovním pokoji jsou 3 samostatné lůžka a TV. V krajním případě je dispozici i skládací matrace. (plus možnost zapůjčit dětské postýlky).

Sociální zařízení:

V horní části 1 x koupelna se sprchovým koutem a WC. V dolní části 1 x samostatné WC s malým umyvadlem. Osušky a ručníky v ceně.

Vytápění:

Elektrické podlahové ovládané pomocí termostatu, případně přímotopy pro zrychlené vytopení.

Stravování: 

Vybavená kuchyňská linka: lednice, MW s grilem, varná konvice, toustovač, topinkovač, sklokeramická varná deska, moka konvice, digestoř.

Cihlářská bouda disponuje celoročně otevřenou restaurací kde je možnost dokoupení snídaní 180Kč/130Kč. Obědy a večeře jsou k dispozici podle sezónní nabídky, točené pivo, víno, destiláty.

Vybavení:

Apartmán: 2x TV ve Full HD. Wi-Fi neomezené internetové připojení (Cihlarka-free).

Cihlářka: Restaurace, místnost pro uskladnění kol nebo lyží, dětský koutek (X-box), wellness – sauna s ochlazovacím bazénkem a vířivka za poplatek, ping pong, šipky, stolní fotbal. Venku je k dispozici terasa, dětské hřiště, ohniště, grilovací domeček, vlek – poma zpoplatněno.

Doprava, parkování:

V létě dojezd k objektu po asfaltové silnici parkování zdarma za objektem (nutné povolení k vjezdu do KRNAPu, stačí vytištěný pobytový voucher apod.).

V zimě parkování zdarma na zimním parkovišti v Černém dole pro jedno auto (nutné zimní pneu a případně sněhové řetězy!), přesnou polohu parkoviště naleznete na Google maps po zadání: Parking Cihlářka – winter – private, případně GPS: 50.6498372N, 15.7135425E.

Transfer osob a zavazadel ze zimního parkoviště na Cihlářku zajištuje správce (tel.:+420 499 421 033). Sněžný skútr + sáně – cena 250Kč/os minimálně 500Kč/jízda, řidič + max 3 osoby, v závislosti na zavazadlech. Automobil DEFENDER na pásech – cena 1400Kč/jízda, řidič + max 7 osob, v závislosti na zavazadlech. Samozřejmě naši dopravu využít nemusíte, ale automobilem je výjezd zakázán.