INTERIER

Popis apartmánu 212

Ložnice a pokoje: Horský apartmán 212 na Cihlářské boudě je mezonetového typu nabízející spaní pro 5(6) osob, dispozičně 2+kk s koupelnou a WC. Dva samostatně oddělené pokoje propojené schodištěm na chodbě. V dolním pokoji je manželská postel s kuchyňskou linkou, jídelním stolem pro 5 osob a TV. V Horním podkrovním pokoji jsou 3 samostatné lůžka a TV. V krajním případě je dispozici i skládací matrace. (plus možnost zapůjčit dětské postýlky 100Kč/noc).

Sociální zařízení: V horní části 1 x koupelna se sprchovým koutem a WC. V dolní části 1 x samostatné WC s malým umyvadlem. Osušky a ručníky v ceně.

Vytápění: Elektrické podlahové ovládané pomocí termostatu.

Stravování: Vybavená kuchyňská linka: lednice, MW s grilem, varná konvice, toustovač, topinkovač, sklokeramická varná deska, moka konvice, digestoř.

Cihlářská bouda disponuje celoročně otevřenou restaurací kde je možnost dokoupení snídaní 150Kč/70Kč. Obědy a večeře jsou k dispozici podle sezónní nabídky. Točené pivo: Pilsner urquell 12°, Krakonoš 12° nebo Gambrinus 12°

Vybavení: Apartmán: 2x TV ve Full HD. Wi-Fi neomezené internetové připojení.

Cihlářka: Restaurace, místnost pro uskladnění kol nebo lyží, dětský koutek (X-box), wellness – sauna s ochlazovacím bazénkem a vířivka, ping pong, šipky, stolní fotbal, paintball. Venku je k dispozici terasa, dětské hřiště, ohniště, grilovací domeček, vlek – poma.

Doprava, parkování: V létě dojezd k objektu po asfaltové silnici parkování za objektem (nutné povolení k vjezdu do KRNAPu, stačí vytištěný pobytový voucher apod.).

V zimě nutné zimní pneu případně řetězy parkování na zimním parkovišti v Černém dole, přesnou polohu parkoviště naleznete na Google maps po zadání: Parking Cihlářka – winter – private, případně GPS: 50.6498372N, 15.7135425E. Transfer osob a zavazadel z parkoviště na Cihlářku je zpoplatněn 250Kč/osoba, minimálně však 500Kč/jízda, zajištuje správce (tel.:+420 499 421 033).